Lektoři

lektori

Marcela Budná

hlavní lektorka

Jmenuji se Marcela Budná a pocházím z Tasovic u Znojma. Němčině se věnuji od svých 11 let, provázela mě po celou střední školu a nakonec jsem si ji vybrala ke studiu i na vysoké škole. Vystudovala jsem obor Lektorství německého jazyka na Pedagogické fakultě Masarykovy univerzity.

Pedagogické činnosti se věnuji od r. 2000. Pracovala jsem jako učitelka němčiny na Letohradském soukromém gymnáziu o.p.s. v okrese Ústí nad Orlicí a zajišťovala výuku němčiny ve firmách v okolí. V roce 2011 jsem se rozhodla k návratu zpět na Znojemsko a k založení PRIMA jazykového studia.

Svou práci mám velice ráda. Nadšení a elán, který jí věnuji, snaha o individuální přístup ke každému studentovi, konverzačně zaměřené lekce a znalosti němčiny nabyté především tříletým pracovním pobytem v Rakousku jsou zárukou kvalitní výuky.lektori

Vilma Nasadilová Biskupová

lektorka němčiny

Vilma se německým jazykem začala zabývat od roku 1994, kdy vycestovala do Vídně, aby zdokonalila své jazykové znalosti.

Z krátkého studijního pobytu se nakonec stal pětiletý zároveň i pracovní pobyt, během kterého pracovala jako vedoucí zájmového sdružení pro rodiče s dětmi. Nabyté jazykové znalosti zúročila při úspěšném absolvování zkoušky z německého jazyka - Österrischisches Sprachdiplom - MD. Po návratu do ČR postupně vykonala Státní jazykovou zkoušku základní a všeobecnou. V současné době dokončuje studium němčiny na Pedagogické fakultě Masarykovy univerzity. Má osm let pedagogické praxe.
lektori

Silvie Ježková

lektorka němčiny a angličtiny

Silvie se začala němčinou intenzivně zabývat od roku 1997. Je absolventkou šestiletého dvojjazyčného programu gymnázia Dr. Karla Polesného, kde výuka byla realizována v němčině s rodilými mluvčími. Během studia absolvovala studijní pobyty v Německu a Rakousku. Po zvládnutí německého jazyka se začala věnovat i angličtině. Dnes kromě výborné znalosti němčiny mluví také velmi dobře anglicky, což může doložit zkouškou City and Guilds B2.

Při studiu na Mendelově univerzitě v Brně se začala věnovat individuální výuce německého a anglického jazyka, ve které při své práci pokračuje i dnes.
lektori

Lenka Kuřátková

Lektorka angličtiny a španělštiny

Lenka dokončuje studium na univerzitě v Českých Budějovicích obor Anglický a španělský jazyk pro učitelství. Absolvovala střední zdravotnickou školu, ale už při jejím studiu si uvědomila, že ji mnohem více lákají jazyky. Začala se aktivně věnovat angličtině, pak si přibrala ještě španělštinu. Tyto dva jazyky si zdokonalovala v jazykových kurzech v Anglii, na Maltě, ve Španělsku a na Kanárských ostrovech. Během studia na VŠ pracovala 4 měsíce v USA v Kalifornii a studovala rok v jižním Španělsku, v Andalucíi v Granadě. Má mezinárodní certifikát z angličtiny City&Guilds na úrovni C1.

Lenka má ráda cestování a jazyky, a povolání, které si zvolila, ji velmi baví. Její srdcovou záležitostí je jih Španělska a jejich úžasně namíchaná arabsko-španělská kultura, styl života a gastronomie.

lektori

Alena Bosáková

asistentka

Alena vystudovala bakalářský studijní program Hospodářská politika a správa, se zaměřením Ekonomika a veřejná správa, na fakultě ekonomicko - správní na Univerzitě Pardubice.

V letech 1995 - 2000 pracovala jako administrativní síla v obchodním středisku ALFA.

V současné době se stará o své dvě děti a vypomáhá s organizačními záležitostmi našeho PRIMA jazykového studia. Její pečlivá a svědomitá práce velmi přispívá k dobrému chodu studia.


lektori

Alice Kučerová

lektorka angličtiny

Alice se začala učit anglicky už ve svých 8 letech a dodnes je jejím koníčkem i každodenním komunikačním nástrojem. Po střední škole odjela do Velké Británie pracovat jako au-pair. Po návratu pokračovala s angličtinou na Slezské Univerzitě v Opavě, kde vystudovala magisterský obor Angličtina-Filologie. Studium probíhalo v anglickém jazyce s rodilými mluvčími. Po studiu se Alice opět na několik let vrátila do milované Velké Británie. Kromě zahraničního kurzu, má také mezinárodní certifikát City and Guilds B2. Soukromé a firemní výuce jazyka se věnuje již několik let.lektori

Paul Donoghue

lektor angličtiny

Paul pochází z Limericku, v ČR pracuje jako lektor angličtiny již 4 roky. Jeho dosažené vzdělání v oboru angličtina, dějepis a psychologie v Christchurch College v Dublinu jej vybavilo všemi základními předpoklady, které jsou nezbytné pro práci profesionálního instruktora anglického jazyka. Paulův citlivý přístup k výuce spolu s jeho vášní pro divadlo, literaturu a dějiny jistě ocení všichni studenti, kteří mají možnost účastnit se některého z jeho kurzů.

Paul působil na severní Moravě, ale při jeho cestách po České republice ho Znojmo okouzlilo natolik, že se rozhodl přesídlit na jih a stát se externím lektorem našeho studia.